emailfacebookinstagram

Pierwsza wizyta?

Zapisy i płatności za zajęcia przyjmujemy wyłącznie poprzez zewnętrzny system rezerwacyjny Fitssey (platforma internetowa i/lub aplikacja na telefon).

1. Najpierw w kilka sekund założysz swój profil korzystając z poniższego linku, wpiszesz w formularz rejestracyjny dosłownie swoje podstawowe dane. Tym samym założysz swój profil w naszym Studio.

2. Tuż po rejestracji możesz od razu zarezerwować dla siebie zajęcia, czyli najpierw z cennika wybrać odpowiednią usługę: np. "Konsultacja diagnostyczna z analizą postawy ciała 1 h" lub „Pilates ze sprzętem – w otwartej minigrupie”

3. - W przypadku chęci zapisu na zajęcia indywidualne lub w duetach skontaktuj się z nami - najpierw ustalimy Twoje potrzeby, poradzimy, który z instruktorów ma najlepszą dla Ciebie specjalizację oraz znajdziemy u niego wygodny dla Ciebie termin.

- W przypadku chęci zapisu na otwarte zajęcia grupowe możesz od razu zarezerwować dla siebie udział w danej grupie w ramach wolnych miejsc, czyli znaleźć w kalendarzu dogodny dla Ciebie termin np. najbliższy poniedziałek o 18.00 i potwierdzić przyciskiem "Zapisz się”

Jeśli umówiłeś się na diagnostykę, nie zapomnij odesłać nam mailem wypełnionego kwestionariusza diagnostycznego przed pierwszym spotkaniem.

Zapisując się przez system każdy zarządza swoim profilem. Zapisy przyjmujemy na co najmniej 24 godziny przed zajęciami. Anulacji i przesunięć terminu też dokonujemy na co najmniej 24 godziny przed zajęciami. Inaczej system blokuje dany zapis na ten właśnie moment.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, bądź z nami w kontakcie!