JUŻ WKRÓTCE

 

„Przez” albo „dzięki” aktualnej sytuacji kwarantanny i zawieszenia działalności stacjonarnej miałam okazję zająć się przygotowaniem programów spotkań w nowej formule. Razem z ośrodkiem rozwojowym Studio Dantian szykujemy kilka zajęć w formie nagrań, dzięki którym będę mogła przekazać Wam moją wiedzę, doświadczenie, inspirację z pracy z ciałem metodą Pilates w bardzo specyficznych sytuacjach.

Cykl nazywa się „Ciało w harmonii z umysłem” i wstępnie mamy zaplanowanych 5 spotkań dla kobiet :

  1. Ciało w harmonii z umysłem – w okresie menopauzy
  2. Ciało w harmonii z umysłem – po porodzie
  3. Ciało w harmonii z umysłem – w problemie nietrzymania moczu
  4. Ciało w harmonii z umysłem – w walce z rakiem
  5. Ciało w harmonii z umysłem – w staraniach o zajście w ciążę

Będzie to za każdym razem webinarium dla kobiet w formie wykładu z zadaniami refleksyjnymi do wykonania w czasie rzeczywistym, wskazówkami do aktywności na później oraz ćwiczeniami do zrobienia w domu w dowolnych momentach dnia.

Programy są już opracowane, czekamy jeszcze na pewne szczegóły i mam nadzieję niedługo będą mogła przedstawić Wam już konkretne informacje i zaproszenia 🙂

Ciekawa jestem Waszej opinii, czy ta problematyka byłaby dla Was interesująca. A może macie w głowie jeszcze jakąś potrzebę, jakiś pomysł na zajęcia dla Ciała w harmonii z umysłem w tzw. „sytuacji wrażliwej”, którą warto byłoby się zająć?

 

A przy okazji zachęcam do przeglądania naszej strony z wydarzeniami stacjonarnymi i z wydarzeniami on-line >>>

Home