Zajęcia indywidualne dla wybranych

Zachęcamy do przemyślenia, czy swoim managerom, talentom, sukcesorom, przy prowadzonych dla nich działaniach związanych z ich rozwojem osobistym, nie chcieliby Państwo podarować dodatkowego elementu łączącego pracę z ciałem z relaksacją umysłu.

Zajęcia takie pozwoliłyby wybranej osobie :

  • nauczyć koncentrować swój umysł na dotąd dość abstrakcyjnych obszarach
  • rozwinąć pewność siebie opartą na opanowaniu swojego ciała
  • poznać swoją precyzję
  • rozwinąć zmysł propriocepcji
  • zrelaksować umysł oddechem
  • zadbać o piękną sylwetkę

Taka propozycja byłaby dla wybranej osoby zarówno naturalnym uzupełnieniem jej drogi rozwojowej, jak również wyróżnieniem budującym jej poczucie bycia docenionym i zaopiekowanym przez firmę.

 

 

Stretching

Opanuj przestrzeń

Stretching (rozciąganie) to rodzaj ćwiczeń, mających na celu przywrócenie naturalnego zakresu ruchu w stawach oraz zwiększenie elastyczności ciała. Praca nad gibkością ciała pomaga zapobiegać ewentualnym urazom, zwiększa niezależność funkcjonalną, a także minimalizuje bóle mięśni.

Ciało zazwyczaj dysponuje sporymi rezerwami rozciągliwości, jednak mięśnie opierają się dążąc do pracy, skrócenia. Konieczne jest zatem połączenie ruchu z psychicznym nastawieniem na relaksację. Ćwiczenia na naszych zajęciach stretchingu wykonujemy w korelacji z oddechem, rozciąganie pogłębiając na wydechu, kiedy możliwe jest optymalne odprężenie mięśni. Każdy uczestnik zajęć powinien wyczuć swój maksymalny zakres ruchu i na zajęciach ćwiczyć na ok 70 % tego zakresu, stopniowo przyzwyczajając ciało do danej pozycji i tworząc nową „zwyczajową” długość mięśnia. W trakcie regularnego uczestniczenia w zajęciach stretchingu możliwe jest zwiększanie elastyczności ciała, gibkości i gracji.

Jak przygotować się do zajęć ?

Na zajęcia stretchingu polecamy wziąć wygodny strój do ćwiczeń oraz własną matę. Zajęcia odbywają się bez butów. Warto mieć skarpetki z antypoślizgowymi stoperami.

 

Dodatkowe informacje:

Program terapeutycznej pracy z ciałem może być cyklem zajęć jednej konkretnej metody lub może być skomponowany z kilku elementów (Pilates, Stretching, Kreacja Ruchu, Relaksacja, Automasaż, itp.).

Zajęcia indywidualne dla wybranych osób mogą odbywać się rano przed pracą, w trakcie dnia pracy w ramach przerwy lunchowej lub po południu po pracy. Możliwa jest również organizacja zajęć on-line.

Zajęcia mogą odbywać się w języku polskim, francuskim, angielskim lub hiszpańskim.

Każdy uczestnik zajęć powinien mieć matę do ćwiczeń i wygodny strój.

 

Cennik :

Cena zajęć zależy od czasu wspólnej pracy, wielkości grupy oraz miejsca realizacji pojedynczych warsztatów lub cyklu spotkań.

Cena zajęć ustalana jest indywidualnie, gdyż zależna jest również od liczby zajęć w tygodniu w jednej firmie.

W celu skonsultowania z nami Państwa potrzeb zapraszam do wypełnienia kwestionariusza pomagającego nakreślić wizję Państwa projektu : DOKUMENT UŁATWIAJĄCY WYCENĘ ZAJĘĆ DLA FIRM

a później do bezpośredniego kontaktu z nami >>> KONTAKT

 

Dla Firmy